Mag ik een multidisciplinair consult (190010) registreren als het contact tussen de beroepsbeoefenaar en de patiënt screen-to-screen, telefonisch of schriftelijk plaatsvindt?

Ja, per 2021 is het structureel toegestaan om zorgactiviteit 190010 te registreren indien het consult op afstand plaatsvindt. Voor meer informatie verwijzen we u naar artikel 24 lid 16 van de Regeling medisch-specialistische zorg NR/REG-2103a.